WEBER JIČÍNSKÁ 50
sobota 20.5.2023
Časový plán
7:30 - 9:30 prezentace závodníků dospělých kategorií
8:55 start dětských závodů v pořadí:
MK - Mladší chlapci - 10 - 12 let (ročník 2011 - 2013 ) - cca 8 okruhů ... (13 min) .... žlutá
MD - Mladší dívky - 10 - 12 let (ročník 2011 - 2013) - cca 8 okruhů ... (13 min ).... oranžová
N2H - Naděje II. - 7 - 9 let - holky (ročník 2014 - 2016) ... cca 4 okruhy ... (10 min) .... červená
DĚTI !!!! PŘIHLÁŠENÍ a PREZENTACE od 7:30. NEJPOZDĚJI 30 min před startem příslušné kategorie přímo na náměstí !!!
9:45 vážení kategorie nad 100 Kg
9:50 – 9:55 řazení trasy 50 km – Lidické nám.
9:50 vystoupení AEROBIK KLUBU JIČÍN
10:00 START HLAVNÍHO ZÁVODU na 50 km
10:10 vystoupení AEROBIK KLUBU JIČÍN
10:15 START HLAVNÍHO ZÁVODU na 25 km
10:20 start dětských závodů v pořadí:
B - Bobíci - 0-3 roky - odstrkovadla kluci i holky (ročník 2020 a mladší) .... 1/2 okruhu ... modrá
N1K - Naděje I. - 4 - 6 let - kluci (ročník 2017 - 2019) .... 2 okruhy .. .černá
N1H - Naděje I. - 4 - 6 let - holky (ročník 2017 - 2019) .... 2 okruh .. .černá
N2K - Naděje II. - 7 - 9 let - kluci (ročník 2014 - 2016) ... 4 okruhy ... zelená
10:55 předpokl. dojezd 1. závodníka z trati 25 km
11:15 vyhlášení výsledků dětských závodů
12:00 příjezd 1. závodníka z trasy 50 km
12:30 vyhlášení výsledků – trasa 25km
13:15 rozhovory s osobnostmi
13:30 vyhlášení výsledků – trasa 50km
14:05 Benefiční jízda pro APROPO JIČÍN
14:05 POZOR !!! ČASOVÝ LIMIT PRO DOJEZD ZÁVODNÍKŮ NA LIDICKÉ NÁMĚSTÍ. Od 14:15 hod do 15 hod bude cíl pro "pomalejší" cca 300 m před oficiálním cílem závodu !!!!
14:10 start FABIO Produkt kritéria .. závod po závodě
14:30 vyhlášení výsledků FABIO Produkt kritéria
PO TÉ JIŽ POKRAČUJEME PROGRAMEM WEBER Jičínské10
KAM JÍT FANDIT ...
POKUD SE CHYSTÁTE POVZBUDIT SVOJE KAMÁRADY ČI ZAFANDIT ZÁVODNÍKŮM, TAK PŘIKLÁDÁME STRUČNÝ ČASOVÝ PLÁN PRŮJEZDŮ...
trasa 25km trasa 50km
Start, Lidické náměstí | 10,15 | 10,00 |
OSTRÝ START "vapos" | 10,20 | 10,05 |
Kbelnice | 10,25 | 10,10 |
Dílce | 10,30 | 10,15 |
Železnice | 10,35 | 10,20 |
Bradlec | x | 10,35 |
Kumburk, "pod hradem" | x | 10,55 |
Klepanda - O.S. - LOM u Klepandy | x | 11,00 |
B.Lhota - koupaliště | x | 11,05 |
Tábor , V.P. | x | 11,20 |
Doubravice - Lom - O.S. | 10,50 | 11,35 |
Železnice - pila | 11:00 | 11:45 |
Zebín - "koně" | 11:05 | 11:50 |
Cíl - Lidické náměstí | 11,15 | 12,00 |